GP Stad Zottegem

Edward Theuns heeft zijn eerste profoverwinning beet. De 23-jarige renner van Topsport Vlaanderen-Baloise was dinsdag de beste in de GP Stad Zottegem. Tim De Troyer en Zico Waeytens mochten mee op het podium. Een kopgroep van 17 renners reed weg van het peloton. In de finale leek een hergroepering in de maak, maar na een schifting voorin kon de kopgroep zijn voorsprong opnieuw uitdiepen. Lotto-Belisol had met Kenny Dehaes een snel mannetje vooraan, maar de sprinter viel in de laatste kilometers. De jonge Edward Theuns plaatste dan een versnelling, samen met ploegmaat Zico Waeytens en Wanty-renner Tim De Troyer. In de sprint kon Theuns het voorbereidende werk van ploegmakker Waeytens perfect afmaken.

(Officiële uitslag - pdf-bestand)
Aankomst 2014-2 Podium 2014
Edward Theuns wint de spurt Het podium

 

1

 

Edward THEUNS

 (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)

189 km in 04:16:14
44,257 km/u
2
DE TROYER Tim (WANTY - GROUPE GOBERT)
 
3
WAEYTENS Zico (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
00:00:07
4
BENOOT Tiesj (LOTTO BELISOL)
00:00:15
5
DE BUYST Jasper (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
 
6
DUIJN Huub (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
7
ASSELMAN Jesper (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
8
DE WINTER Ludwig (COLOR CODE - BIOWANZE)
 
9
VEUCHELEN Frederik (WANTY - GROUPE GOBERT)
 
10
CASTELIJNS Twan (KOGA CYCLING TEAM)
00:00:19
11
DE BIE Sean (LOTTO BELISOL)
00:00:31
12
VERMEER Tom (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
13
GERTS Floris (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
14
DRUCKER Jean-Pierre (WANTY - GROUPE GOBERT)
00:00:37
15
VAN GENECHTEN Jonas (LOTTO BELISOL)
 
16
VERMELTFOORT Coen (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
17
DEMOITIE Antoine (WALLONIE - BRUXELLES)
 
18
NAESEN Oliver (LOTTO BELISOL)
 
19
VAN STAEYEN Michaël (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
 
20
LOOIJ André (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
21
VAN DER WEIJST Geert (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
22
BRUSSELMAN Twan (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
23
GATE Aaron (AN POST - CHAIN REACTION)
 
24
VEREECKEN Nicolas (VERANDAS WILLEMS)
 
25
VALLEE Boris (LOTTO BELISOL)
 
26
DRUYTS Gerry (TEAM 3M)
 
27
DE ROOZE Niels (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM)
 
28
LAMMERTINK Maurits (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
29
PONS Gaëtan (COLOR CODE - BIOWANZE)
 
30
VAN ASBROECK Tom (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
 
31
DE BONDT Dries (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM)
 
32
THILL Tom (LEOPARD DEVELOPMENT TEAM)
 
33
COENEN Dennis (LEOPARD DEVELOPMENT TEAM)
 
34
SWEECK Laurens (KWADRO - STANNAH)
 
35
ROOSEN Sjors (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
36
GMELICH Jarno (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
37
GODRIE Stan (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
38
VAN TRIJP Maarten (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
39
YDENS Andrew (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
 
40
HAAG Guillaume (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
 
41
POLAZZI Fabio (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM)
 
42
VANSPEYBROECK Tim (TEAM 3M)
 
43
WAUTERS Willem (VERANDAS WILLEMS)
 
44
PICOUX Maximilien (COLOR CODE - BIOWANZE)
 
45
STENUIT Robin (WALLONIE - BRUXELLES)
 
46
VAN STEENBERGHEN Jori (CIBEL)
 
47
WILSON Jack (AN POST - CHAIN REACTION)
 
48
CORDEEL Sander (VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM)
 
49
MOL Wouter (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
50
GOOSSENS Kenny (CIBEL)
 
51
FINDERS Dirk (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM)
 
52
SCHOONBROODT Bob (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
53
HEREIJGERS Kobus (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
54
PEETERS Kevin (VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM)
 
55
GROENEWEGEN Dylan (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
56
BAKKER Dennis (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
57
GILBERT Jéröme (WANTY - GROUPE GOBERT)
 
58
VAN MELSEN Kevin (WANTY - GROUPE GOBERT)
 
59
FEIEREISEN Kevin (LEOPARD DEVELOPMENT TEAM)
 
60
BARATTO Jonathan (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
 
61
VAN RHEE Joey (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
62
GROEN Dex (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
63
HAVIK Piotr (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
64
VAN HOLDERBEKE Mathias (CIBEL)
 
65
ATZORI Umberto (KOGA CYCLING TEAM)
 
66
SEYNAEVE Lander (WANTY - GROUPE GOBERT)
 
67
ONGENA Thomas (CIBEL)
 
68
VAN ZANDBEEK Ronan (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
69
VERWAEST Kevin (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
70
MANNAERTS Jelle (VERANDAS WILLEMS)
 
71
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo (START - TRIGON CYCLING TEAM)
 
72
DUFRASNE Jonathan (WALLONIE - BRUXELLES)
 
73
DE GREEF Robbert (KOGA CYCLING TEAM)
 
74
ROBEET Ludovic (COLOR CODE - BIOWANZE)
 
75
EISING Tijmen (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
76
LENNERTZ Sam (VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM)
 
77
VANENDERT Dennis (LOTTO BELISOL)
 
78
HULSMANS Kevin (VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM)
 
79
BERTHOLET Quentin (WALLONIE - BRUXELLES)
 
80
AMORISON Frédéric (WALLONIE - BRUXELLES)
 
81
DHAENE Brecht (ASTELLAS CYCLING TEAM)
 
82
VANSPEYBROUCK Pieter (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
 
83
COENEN Johan (TEAM DIFFERDANGE - LOSCH)
 
84
MULLEN Ryan (AN POST - CHAIN REACTION)
 
85
VAN DONGEN Ricardo (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
86
STALLAERT Joeri (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
87
VAN GINNEKEN Sjoerd (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
88
HAVIK Yoeri (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
89
MURFET Clay (ASTELLAS CYCLING TEAM)
 
90
SMEYERS Floris (VERANDAS WILLEMS)
 
91
GARDEYN Gorik (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
92
VESSEY Tom (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
 
93
BINA Martin (KWADRO - STANNAH)
 
94
VAN GOETHEM Brian (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
95
DOWNEY Sean (AN POST - CHAIN REACTION)
 
96
HOLLANDERS Dries (METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM)
 
97
VAN LEEUWEN Patrick (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
98
LINDEMAN Adrie (KOGA CYCLING TEAM)
 
99
GROEN Ike (CYCLINGTEAM DE RIJKE)
 
100
DE KETELE Kenny (TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE)
 
101
SOENENS Allessandro (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
102
MEIJERS Jeroen (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
 
103
OTTEMA Rick (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
104
VERRAES Benjamin (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM)
 
105
DUNNE Conor (AN POST - CHAIN REACTION)
00:01:07
106
DERUETTE Thomas (COLOR CODE - BIOWANZE)
00:01:29
107
CHEVALIER Olivier (WALLONIE - BRUXELLES)
 
108
CHAIGNEAU Robin (KOGA CYCLING TEAM)
00:01:32
109
GHYSELINCK Jan (WANTY - GROUPE GOBERT)
00:01:53
110
BOL Cees (RABOBANK DEVELOPMENT TEAM)
00:01:55
111
BURTON Jérémy (VERANDAS WILLEMS)
 
112
BREYNE Jonathan (JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM
00:02:08
113
VAN DE MAELE Glenn (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
 
114
STASSEN Julien (WALLONIE - BRUXELLES)
00:02:15
115
BILLE Gaetan (VERANDAS WILLEMS)
00:02:25
116
DAKTERIS Janis (TEAM DIFFERDANGE - LOSCH)
 
117
REINDERS Elmar (CYCLINGTEAM JO PIELS)
 
118
PARDINI Olivier (VERANDAS WILLEMS)
 
119
DEHAES Kenny (LOTTO BELISOL)
00:02:58
120
SCHLECHTER Pit (LEOPARD DEVELOPMENT TEAM)
00:03:15
121
ARCHBOLD Shane (AN POST - CHAIN REACTION)
 
122
BOSKAMP Melvin (KOGA CYCLING TEAM)
00:04:26
123
KORUS Max (ASTELLAS CYCLING TEAM)
 
124
UBERTI Christopher (ASTELLAS CYCLING TEAM)
 
125
BRAMBILLA Giorgio (VERANCLASSIC - DOLTCINI)
 
126
VAN DER SANDE Tosh (LOTTO BELISOL)
00:05:27
127
PESTIAUX Loïc (WALLONIE - BRUXELLES)
00:05:40
128
BAFFI Piero (LEOPARD DEVELOPMENT TEAM)
00:07:58
129
ARMSTRONG Tom (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
00:08:23
130
SEGERS Joren (TEAM 3M)
00:08:59
131
SUAREZ MARTINEZ Kevin (TEAM DIFFERDANGE - LOSCH)
 
132
VAN DIJK Niels (VERANDAS WILLEMS)

Bezoekersteller

104248
Vandaag
Gisteren
Deze Week
Deze Maand
Alles
95
294
102
13020
104248

Uw IP-adres: 54.89.0.97
Vandaag: 2015-03-30 11:18:28
Visitors Counter